Haber

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır: ‘Kendimizi anlatamadık’

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, partisinin seçim sonuçlarının sorumluluğunu üstlendiğini belirterek, “Kendimizi anlatamadık, anlatamadığımız için bu sonuçlar çıktı. bizim açımızdan mutlak anlamda analiz edildi.”

Milli Yol Başkanı Remzi Çayır, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Çayır, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ve 28. Dönem Milletvekili Seçimlerine girmek için parti olarak büyük çaba sarf ettiklerini belirtti. “Bunun için çok çaba sarf ettik ama zaman o kadar dardı ki, büyük imkansızlıklara rağmen bu hareketi milletle buluşturmayı amaç edindik. Umduğumuzu bulamamanın hüsranı var. Her konuda sorumluluk bana ait. Bu anlamda her tarafı ele alıyorum çünkü takımı yöneten ve milletle paylaşan benim.” “Ben de öyle. Bu konuda emeği geçen tüm dost ve kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Maddi imkanımız olmadan çalıştık. 14 Mayıs seçimlerine 0 bütçeyle girdik” dedi.

‘SÖYLEDİKLERİMİZDE YANLIŞ DEĞİLİZ’

Seçim sürecinde kendilerini tanıtamadıklarını ifade eden Çayır, “Kendimizi anlatamadık, anlatamadığımız için de bu sonuçlar çıktı. Tabii bizim açımızdan mutlak anlamda değerlendirilmesi ve analiz edilmesi gerekiyor. Milletin iradesi esastır ama bir toplumda, bir yerde fazla aldılar diye haklı değiller.Bunun çok örneği var.Tıpkı Muhsin Lider’in “Ben kendi kendime doğruları söylüyorum. “28 Mayıs’ta yürütmenin başına başkan seçilecek bir proje hâlâ yok. Var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu