Haber

Nilüfer Belediyespor’da Tamer İşler için güven oylaması

Nilüfer Belediyesi Spor Kulübün 11. Olağan Genel Kurulu Nilüfer Belediyesi Düğün Evi’nde gerçekleştirildi. Tek liste ile yapılan seçimlerde, Tamer İşler oy birliği ile yeniden genel başkan seçildi.

Nilüfer Belediyespor Kulübü 11. Olağan Genel Kurulu geniş katılımla gerçekleştirildi. Genel Kurul’da açılış konuşmasını Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem yaptı. Başkan Erdem Nilüfer, Belediyespor Voleybol ve Hentbol Takımlarının yıllardır Bursa’yı üst liglerde başarıyla temsil ettiklerini belirterek, “Ayrıca 17 aktif amatör branşımızla ülke sporuna destek oluyoruz.” Nilüfer’deki birçok spor tesisinin ilçedeki kulüpler tarafından kullanıldığını belirten Başkan Erdem, “Nilüfer Belediyemiz Barış Spor Salonu FruttiExrta Bursaspor Basketbol Takımı’na tahsis edilmiştir. İzmir Yolu’nun kuzeyindeki tesis ihtiyacını da 2019 yılında çözeceğiz. Ertuğrul Bölgesi’nde güzel bir tesis yapıyoruz.”

Konuşmaların ardından genel kurula geçildi. Meclis Başkanlığını Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer’in düzenlediği kongrede faaliyet raporu, hesap raporları ve denetim kurulu raporları açıklandı. Genel Kurul’da tek aday olan Tamer İşler, açık oylamada oybirliğiyle yönetime seçildi. Başkanlığını Tamer İşler, Şemsi Oğuz, Ayşegül Erkol, Serkan Çalışkan, Mustafa Şenyurt, Dilber Dereli, Dilek Koraltürk, Sanem Çetiner, Fehmi Gökçen, Kadir Oral, Şevket İlhan, Ömer Üllker, Besim Hacıoğulları, M başkanlığındaki 15 kişilik yönetim kurulu üyesi listesi Şakir Yürekli ve Nejat Arıdan yapılmıştır. Teftiş Kurulu Başkanlığı’na Melek Küçükbayraktar, Disiplin Kurulu Başkanlığı’na ise Reşat Çelik seçildi.

Oylama sonunda üyelere teşekkür eden Nilüfer Belediyespor Başkanı Tamer İşler, voleybol ve hentbolda profesyonel takımların sezon sonu hedeflerinin Avrupa kupalarına katılmak olduğunu belirterek, “Hentbol ve voleybol alt yapı takımları 2018’de Bursa’nın şampiyonu oldular. Yüzme ve atletizm takımlarımız Türkiye liglerinde de ilk 3’te yer aldı” diye konuştu.Tamer İşler, çeyrek asırlık bir geçmişe sahip olan Nilüfer Belediyespor için takım olarak çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. sporda başarının büyük bütçelerle değil, akıllı seçimler ve doğru atılımlarla olduğunu sözlerine ekledi. – BURSA

mamakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu